Eccellenze Italiane

Firma „I prodotti d’Eccellenza SAS di Gilberto Bastreghi & C.” z siedzibą w Montepulciano (via Catania 12, 53043 Montepulciano), w regionie Toskania działa na rynku włoskim od 30 lat.

Zajmuje się sprzedażą wysokich jakościowo produktów żywnościowych, wytwarzanych przez małe, rodzinne firmy z Toskanii i innych regionów Italii. 

 

Na polskim rynku

Od 2017 r. filia firmy pod nazwą „Eccellenze Italiane” działa w Polsce.

Posiadane w asortymencie produkty oferuje polskim klientom w formie klimatycznego mercato all’ italiana, czyli włoskiego targu.

Eccellenze Italiane - włoski targ

Takie targi organizowane są w sezonie wiosennym (od marca/kwietnia do czerwca) i jesiennym (wrzesień-październik/listopad) na głównych placach dużych miast Polski, jak: Warszawa, Wrocław, Katowice, Łódź czy Poznań, Radom oraz Częstochowa.

Z roku na rok „Eccellenze italiane” starają się rozszerzyć „target” i dotrzeć do kolejnych ośrodków w kraju. Równolegle firma współpracuje

z wieloma centrami handlowymi w Polsce, w tym z siecią handlową M1 (Marki, Radom, Częstochowa, Katowice).

Tam wystawia się w formie tzw. „wysp” w głównych ciągach komunikacyjnych.

Stoiska obsługują sprzedawcy polscy lub potrafiący się porozumiewać w naszym języku. Panuje na nich iście włoska, „słoneczna”, rodzinna atmosfera – gra włoska muzyka, a niektórzy sprzedawcy nawet sami śpiewają! Są liczne degustacje, konkursy i inne atrakcje.

 

Dane handlowe:

ECCELLENZE ITALIANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KRS 0000656252

NIP 5252693011

Siedziba: Aleja Jana Pawła Ii 80 / C-32, 00-175 Warszawa, Polska,

Prezes Zarządu: Gilberto Bastreghi