Eccellenze Italiane

ZATRUDNIMY SPRZEDAWCZYNIE/SPRZEDAWCÓW


Szukamy osób odpowiedzialnych, kontaktowych, schludnych, z pozytywnym nastawieniem do życia 

i innych osób, dyspozycyjnych – chętnych do przemieszczania się wraz targiem po kraju.

Praktyka w handlu mile widziana, choć nie jest wymagana – na miejscu zapewniamy szkolenie.

Konieczne jest natomiast orzeczenie dla celów sanitarno-epidemiologicznych* (popularnie zwane książeczką sanepidowską) – koszty badań pokrywa Pracodawca, czyli my.

Nie wymagamy znajomości języków obcych, ale chętnie przyjmiemy osoby mogące się porozumieć po włosku. Niechętnie przyjmujemy palaczy, chyba, że są w stanie ograniczyć znacznie wychodzenie „na dymka”.
 

Warunki pracy: na stojąco, przy stoisku, do 12 godzin dziennie. Można umówić się na krótszy lub dłuższy okres współpracy.
Miejsce: „wyspy” w centrach handlowych lub stoiska na świeżym powietrzu. Co tydzień-dwa tygodnie następuje zmiana miejsca – targ przenosi się do innego miasta. Dlatego może do nas dołączyć każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania.
Zapewniamy wyżywienie i nocleg!

 

 

 

 

 

 

*Książeczka sanepidowska jest obowiązkowa dla osób, które wykonują zawody wymagające kontaktu z żywnością, w tym dla sprzedawców. Książeczka ma być gwarancją, że osoba, która ma kontakt np. z żywnością, nie jest zakażona pałeczkami duru brzusznego, duru rzekomego A, B lub C, jak też pałeczkami Shigella i Salmonella. Jeżeli zostanie stwierdzona obecność jakichś czynników chorobotwórczych, osoba taka nie może zostać dopuszczona do pracy w danym zawodzie.

Ustawa z dnia 7 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2008 r. nr 234, poz. 1570, z późn. zm.) wskazuje, że obowiązkowa dotychczas książeczka sanepidowska zostaje zastąpiona przez orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych. W praktyce jednak orzeczenie to nadal ma formę książeczki, ponieważ ustawa nie doprecyzowała, jak ma ono wyglądać. Ponadto należy również pamiętać, że niezależnie od formy tego zaświadczenia, wymaga ono przeprowadzenia tej samej procedury i wykonania tych samych badań.

Książeczkę sanepidowską, czyli wspomniane już orzeczenie można wyrobić w każdym punkcie sanepidu w Polsce. Stacje sanitarno-epidemiologiczne można znaleźć niemal w każdym mieście w Polsce.

 

 

 

Eccellenze Italiane - 
włoski targ

Kontakt